Odsłaniamy kolejny punkt programu festiwalu, na który zapraszamy przedstawicieli biznesu i edukacji oraz wszystkich zainteresowanych uczeniem się przez całe życie.

Zastanawiasz się, jak będzie się zmieniał rynek pracy? Myślisz o przyszłości swojej Firmy i nowych drogach rozwoju? Chcesz dołączyć do innowacyjnego projektu i stać się liderem swojej branży? Włącz się w budowanie przyszłości polskiego rynku pracy!
Instytut Badań Edukacyjnych, Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie zapraszają na seminarium informacyjne: Kwalifikacje przyszłości. Branża lotnicza dla rozwoju Podkarpacia, które odbędzie się 20 września br. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa, sala konferencyjna, piętro II.


Zarejestruj się: https://www.instytutsiag.pl/ibe/jasionka-k-rzeszowa-20-09-2019/ Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.


ZSK, czyli Zintegrowany System Kwalifikacji, ma na celu podniesienie poziomu kapitału ludzkiego w Polsce poprzez opisanie, uporządkowanie i zebranie wszystkich poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji w jednej bazie – rejestrze kwalifikacji.

Podczas seminarium dowiesz się: Czym jest ZSK, dlaczego jest potrzebny? Jak wziąć udział w tworzeniu systemu? ZSK – kto i jak może skorzystać?

PROGRAM SEMINARIUM

Zachęcamy do kontaktu z doradcami w Twoim regionie:
Aneta Czarniecka, tel. 573 444 577, e-mail: a.czarniecka@ibe.edu.pl
Wojciech Jaślar, tel. 573 444 578, e-mail: w.jaslar@ibe.edu.pl

Dowiedz się więcej: www.kwalifikacje.edu.pl, www.kwalifikacje.gov.pl